Spyderco makes unique and innovative knives for a variety of uses.
Sale!
SPYDERCO DRAGONFLY 2 SALT LTWT YLW
Original price was: $126.00.$94.50Current price is: $94.50.
Availability: In stock
| UPC | 716104002481 |
|---|---|
| Manufacturer | Spyderco |
| Manufacturer Part Number | C28PYL2 |
| Blade Length | 2.25" |
| Blade Material | H1 Steel |
| Closed Length | 3.31" |
| Color | Silver |
| Edge | Plain |
| Finish | Satin |
| Handle Color | Yellow |
| Handle Description | Yellow Textured |
| Material | H-2 |
| Model | Dragonfly 2 Salt |
| Open Type | Thumb Hole |
| Overall Length | 5.56" |
| Packaging | Box |
| Product Type | Folding Knife |
| Size | 2.28" |
| Subcategory | Folding Knives |
| Weight | 1.20 oz |







Reviews
There are no reviews yet.