| UPC | 076683490421 |
|---|---|
| Manufacturer | Weaver |
| Manufacturer Part Number | 49042 |
| Length | 5.6000 |
| Height | HIGH |
| Finish | BLACK-MATTE |
| Dimension | 1.20 X 4.60 X 5.60 |
| Material | STEEL & ALLOY |
| Tube Size | 1" |
| Width | 4.6000 |
| Product Type | WEAVER STYLE |
| Mount Type | Weaver |
| One or Two Piece | 2 |
| Size | 1" |
| Style | Quick Detach |
| Tube Diameter | 1" |
| Color | Black |
| Model | Top Mount |
| Subcategory | Rings |
| Scope Tube Diameter | 1'' |
Sale!
WEAVER TOP MOUNT RNGS 1″ HIGH MATTE
Original price was: $44.18.$30.99Current price is: $30.99.
Availability: In stock







Reviews
There are no reviews yet.