| UPC | 076683484499 |
|---|---|
| Manufacturer | Weaver |
| Manufacturer Part Number | 48449 |
| Finish | BLACK-MATTE |
| Dimension | 1.25 X 4.70 X 5.60 |
| Height | Extra High |
| Length | 5.6000 |
| Material | STEEL & ALLOY |
| Tube Size | 1" |
| Product Type | WEAVER STYLE |
| Width | 4.7000 |
| Mount Type | Weaver |
| One or Two Piece | 2 |
| Size | 1" |
| Style | Quick Detach/Extended |
| Tube Diameter | 1" |
| Color | Black |
| Subcategory | Rings |
| Model | Top Mount |
| Description | Extension |
Sale!
WEAVER TOP MOUNT RNGS 1″ EXT X-HI MT
Original price was: $49.43.$34.99Current price is: $34.99.
Availability: In stock







Reviews
There are no reviews yet.