| UPC | 076683498199 |
|---|---|
| Manufacturer | Weaver |
| Manufacturer Part Number | 49819 |
| Material | Aluminum |
| Mount Type | 3/8" Dovetail/ To Receiver |
| One or Two Piece | 2 |
| Size | 1" |
| Style | Tip-Off |
| Tube Diameter | 1" |
| Product Type | WEAVER STYLE |
| Finish | Black |
| Height | MEDIUM |
| Color | Black |
| Model | Sure Grip |
| Subcategory | Rings |
| Scope Tube Diameter | 1'' |
Sale!
WEAVER SURE GRIP TIP OFF 1″ GLOSS
Original price was: $38.93.$27.99Current price is: $27.99.
Availability: In stock







Reviews
There are no reviews yet.