| UPC | 076683495235 |
|---|---|
| Manufacturer | Weaver |
| Manufacturer Part Number | 49523 |
| Dimension | 1.15 X 3.80 X 4.70 |
| Finish | BLACK-MATTE |
| Height | MEDIUM |
| Length | 4.7000 |
| Material | Aluminum |
| Tube Size | 1" |
| Product Type | WEAVER STYLE |
| Width | 3.8000 |
| Model | See-Thru Detachable |
| Misc | 1" |
| Mount Type | Weaver |
| One or Two Piece | To Receiver |
| Pieces | 2 |
| Rings Included | Yes |
| Size | 1" |
| Style | See-Thru/Detachable |
| Tube Diameter | 1" |
| Color | Black |
| Subcategory | Rings |
| Scope Tube Diameter | 1'' |
Sale!
WEAVER SEE-THRU TOP MNT RNGS 1″ MATT
Original price was: $41.17.$28.99Current price is: $28.99.
Availability: In stock







Reviews
There are no reviews yet.