| UPC | 076683497345 |
|---|---|
| Manufacturer | Weaver |
| Manufacturer Part Number | 49734 |
| Product Type | 2-Piece Base/Rings |
| Finish | Gloss |
| Height | Lock Ring |
| Material | Aluminum |
| Misc | 1" Ring |
| Model | See-Thru |
| Mount Type | To Receiver |
| One or Two Piece | To Receiver |
| Pieces | Aluminum/Steel |
| Rings Included | Yes |
| Size | 1" Ring |
| Style | See-Thru/Lock Ring |
| Tube Diameter | 1" |
| Description | Symmetrical Caps-Clam Packed |
| Color | Silver |
| Subcategory | Rings |
| Fit | Ruger 10/22 |
Sale!
WEAVER SEE-THRU MNT RUGER 10/22 SLVR
Original price was: $45.68.$32.99Current price is: $32.99.
Availability: In stock







Reviews
There are no reviews yet.