| UPC | 076683490568 |
|---|---|
| Manufacturer | Weaver |
| Manufacturer Part Number | 49056 |
| Color | Silver |
| Dimension | 1.25 X 4.00 X 4.85 |
| Finish | Silver |
| Height | HIGH |
| Length | 4.8500 |
| Material | Aluminum |
| Model | Quad Lock |
| Mount Type | Weaver |
| Product Type | Ring |
| Scope Tube Diameter | 1'' |
| Shipping Weight | 0.2 |
| Size | 1" High |
| Style | Quick Detach |
| Subcategory | Rings |
| Tube Diameter | 1" |
| Tube Size | 1" |
| Weight | 0.2 |
| Width | 4 |
Sale!
WEAVER QUAD LOCK RNGS 1″ HI SLVR
Original price was: $21.68.$15.99Current price is: $15.99.
Availability: In stock







Reviews
There are no reviews yet.