| UPC | 876430001708 |
|---|---|
| Manufacturer | Talley |
| Manufacturer Part Number | 948749 |
| Color | Black |
| Description | Alloy |
| Dimension | 1.80 X 3.60 X 7.90 |
| Finish | Black Anodized |
| Fit | Kimber 84M |
| Height | .500" |
| Length | 7.9000 |
| Material | Aluminum |
| Model | Light Weight |
| Mount Type | To Receiver |
| Other Features | 1" KIMBER MODEL 84M CURRENT |
| Pieces | 2 |
| Product Type | Ring |
| Ring Height | Medium |
| Rings Included | To Receiver |
| Shipping Weight | 0.2 |
| Size | 1" Medium |
| Style | .500" |
| Subcategory | Rings |
| Tube Diameter | 1" |
| Tube Size | 1" |
| Weight | 0.2 |
| Width | 3.6000 |
Sale!
TALLEY LW RINGS KIMBER 84M 1″ MED
Original price was: $62.95.$43.99Current price is: $43.99.
Availability: In stock







Reviews
There are no reviews yet.