| UPC | 716104005192 |
|---|---|
| Manufacturer | Spyderco |
| Manufacturer Part Number | C36GPDBL2 |
| Blade Length | 4" |
| Blade Material | CPM S30V SS |
| Closed Length | 5.51" |
| Color | Blue |
| Description | Folding Knife |
| Edge | Plain |
| Finish | Satin |
| Handle Description | Dark Blue Textured |
| Material | CPM-S110V |
| Model | Military 2 |
| Open Type | Thumb Hole |
| Overall Length | 9.51" |
| Packaging | Box |
| Product Type | Folding Knife |
| Size | 4" |
| Subcategory | Folding Knives |
| Weight | 4.30 oz |
Sale!
SPYDERCO MILITARY 2 CPM S110V DARK BLUE
Original price was: $360.00.$270.00Current price is: $270.00.
Availability: In stock







Reviews
There are no reviews yet.