| UPC | 744253001147 |
|---|---|
| Manufacturer | North American Arms |
| Manufacturer Part Number | NAA-22M-GP-B |
| Capacity | 5 |
| canDropship | True |
| Caliber/Gauge | .22 Magnum |
| ATF Type | Revolver |
| ATF Model | M |
| ATF Manufacturer | North American Arms |
| Barrel Length | 1 5/8" |
| Adjustable Objective | False |
| Action | Single Action |
| Drilled and Tapped | False |
| Finish | STAINLESS |
| Weight | 6.5 oz |
| Grip Type | Black Pearlite |
| Frame | Steel Frame |
| Product Type | Revolver |
| Grip Material | Steel Frame Black Pearlite Steel Frame |
| Sights | Fixed |
| Shipping Weight | 2.75 |
| Scope Cover Included | False |
| Package Width | 7.0 |
| Package Length | 10.2 |
| Package Height | 2.7 |
| Overall Length | 5.13" |
| Illuminated Reticle | False |
Sale!
NORTH AMERICAN ARMS MINI 22MAG REV 1-5/8 SS BLKPRL
Original price was: $297.00.$261.99Current price is: $261.99.
Availability: In stock






Reviews
There are no reviews yet.