| UPC | 744253002502 |
|---|---|
| Manufacturer | North American Arms |
| Manufacturer Part Number | NAA-22S-RNG |
| ATF Manufacturer | North American Arms |
| Barrel Length | 1 1/8" |
| Package Height | 2.7 |
| Weight | 4 oz |
| Product Type | Revolver |
| Grip Material | Steel Frame Wood Steel Frame |
| Shipping Weight | 2.4 |
| Scope Cover Included | False |
| Package Width | 7.0 |
| Package Length | 10.2 |
| Overall Length | 3 5/8" |
| Illuminated Reticle | False |
| Grip Type | Wood |
| Frame | Steel Frame |
| Finish | STAINLESS |
| Drilled and Tapped | False |
| Capacity | 5 |
| canDropship | True |
| Caliber/Gauge | .22 SHORT |
| ATF Type | Revolver |
| ATF Model | S |
| Adjustable Objective | False |
| Additional Feature 1 | Lanyard Ring |
| Action | Single Action |
Sale!
NORTH AMERICAN ARMS MINI 22 SHORT REV 1-1/8″ RING
Original price was: $285.00.$257.99Current price is: $257.99.
Availability: In stock





Reviews
There are no reviews yet.