| UPC | 848754000095 |
|---|---|
| Manufacturer | NCSTAR |
| Manufacturer Part Number | TARW2 |
| Blade Length | 12.9" L |
| Blade Type | Steel |
| Closed Length | 12.9" |
| Color | Black |
| Edge | 13 oz |
| Handle Color | Black |
| Handle Description | AR-15/M4/M16 |
| Material | STEEL |
| Model | Armorer's Wrench |
| Overall Length | 12.90" |
| Product Type | Wrench |
| Sharpener Type | 1 |
| Shipping Weight | 1.035 |
| Subcategory | Tools |
| Weight | 1.035 |
Sale!
NCSTAR AR15 COMBO ARMORERS WRENCH G2
Original price was: $42.99.$30.99Current price is: $30.99.
Availability: In stock







Reviews
There are no reviews yet.