| UPC | 669278129303 |
|---|---|
| Manufacturer | Kimber |
| Manufacturer Part Number | 1200930A |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 7 |
| Color | Silver |
| Fit | Kimber Micro 9 |
| Subcategory | Pistol Magazines |
| Product Type | Magazine |
| Adjustable Objective | No |
| Drilled and Tapped | No |
| Finish | STAINLESS |
| Finish Type | Stainless Steel |
| Illuminated Reticle | No |
| Package Height | 0.1 |
| Package Length | 3.4 |
| Package Width | 2.1 |
| product_url | https://www.lipseys.com/itemdetail?itemno=KM1200930A |
| Scope Cover Included | No |
| Shipping Weight | 0.05 |
| Weight | 0.5 lbs |
Sale!
KIMBER RAPIDE MICRO 9MM 7RD EXT MAGAZINE
Original price was: $60.00.$41.99Current price is: $41.99.
Availability: In stock







Reviews
There are no reviews yet.