| UPC | 669278113074 |
|---|---|
| Manufacturer | Kimber |
| Manufacturer Part Number | 1100307A |
| Finish | STAINLESS |
| Product Type | Magazine |
| Subcategory | Pistol Magazines |
| Fit | 1911 |
| Color | Silver |
| Capacity | 9 |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Weight | .15 lbs |
| Shipping Weight | 0.17 |
| Scope Cover Included | No |
| product_url | https://www.lipseys.com/itemdetail?itemno=KM1100307A |
| Package Width | 1.6 |
| Package Length | 4.7 |
| Package Height | 0.5 |
| Illuminated Reticle | No |
| Finish Type | Stainless Steel |
| Drilled and Tapped | No |
| Adjustable Objective | No |
| Additional Feature 2 | Pre-Drilled For Base Pad |
| Additional Feature 1 | Kimber Custom & Pro Models |
Sale!
KIMBER 9MM 9RD MAGAZINE SS SILVER
Original price was: $56.00.$39.99Current price is: $39.99.
Availability: In stock






Reviews
There are no reviews yet.