| UPC | 669278111674 |
|---|---|
| Manufacturer | Kimber |
| Manufacturer Part Number | 1100167A |
| Finish | STAINLESS |
| Product Type | Magazine |
| Subcategory | Pistol Magazines |
| Fit | 1911 |
| Color | Silver |
| Capacity | 10 |
| Caliber/Gauge | .45 ACP |
| Drilled and Tapped | No |
| Finish Type | Stainless Steel |
| Illuminated Reticle | No |
| Package Height | 0.8 |
| Package Length | 6.1 |
| Additional Feature 1 | Kimber Custom & Pro Models |
| Adjustable Objective | No |
| Package Width | 1.6 |
| product_url | https://www.lipseys.com/itemdetail?itemno=KM1100167A |
| Scope Cover Included | No |
| Shipping Weight | 0.21 |
| Weight | .2 lbs |
Sale!
KIMBER 45ACP 10RD MAGAZINE SS STEEL
Original price was: $56.00.$39.99Current price is: $39.99.
Availability: In stock






Reviews
There are no reviews yet.