| UPC | 669278103518 |
|---|---|
| Manufacturer | Kimber |
| Manufacturer Part Number | 1000351A |
| Caliber/Gauge | .38 SUPER AUTO |
| Capacity | 9 |
| Color | Silver |
| Finish | STAINLESS |
| Fit | 1911 |
| Subcategory | Pistol Magazines |
| Product Type | Magazine |
| Package Height | 0.5 |
| Package Length | 4.9 |
| Package Width | 1.6 |
| product_url | https://www.lipseys.com/itemdetail?itemno=KM1000351A |
| Scope Cover Included | No |
| Shipping Weight | 0.16 |
| Weight | .15 lbs |
| Finish Type | Black |
| Illuminated Reticle | No |
| Drilled and Tapped | No |
| Additional Feature 1 | Kimber Custom & Pro Models |
| Additional Feature 2 | Pre-Drilled For Base Pad |
| Adjustable Objective | No |
Sale!
KIMBER 38SUPER 9RD MAGAZINE SS SILVER
Original price was: $52.00.$37.99Current price is: $37.99.
Availability: In stock






Reviews
There are no reviews yet.