| UPC | 669278160863 |
|---|---|
| Manufacturer | Kimber |
| Manufacturer Part Number | 1600086A |
| Product Type | Magazine |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 20 |
| Color | Black, Silver |
| Fit | Kimber 2K11 |
| Subcategory | Pistol Magazines |
| Weight | .15 lbs |
| Shipping Weight | 0.0 |
| Scope Cover Included | No |
| product_url | https://www.lipseys.com/itemdetail?itemno=KM1600086A |
| Illuminated Reticle | No |
| Finish Type | Stainless Steel |
| Finish | STAINLESS |
| Drilled and Tapped | No |
| Adjustable Objective | No |
Sale!
MAG KIMBER 2K11 9MM 20RD MAGAZINE SILVER
Original price was: $59.95.$57.99Current price is: $57.99.
Availability: In stock







Reviews
There are no reviews yet.