| UPC | 698156074008 |
|---|---|
| Manufacturer | Konus |
| Manufacturer Part Number | 7400 |
| Color | Black |
| Finish | Matte |
| Fit | Fits Up To 52mm Objective Lens |
| Height | 1.69" |
| Material | Steel Alloy |
| Model | High 1" Steel Ring Mounts |
| Mount Type | Picatinny/Weaver |
| One or Two Piece | Pair |
| Product Type | Ring |
| Shipping Weight | 0.5 |
| Size | 1" |
| Subcategory | Rings |
| Tube Diameter | 1" |
| Weight | 0.65 |
Sale!
KONUS 1″ RINGS HIGH MATTE
Original price was: $59.99.$42.99Current price is: $42.99.
Availability: In stock






Reviews
There are no reviews yet.