| UPC | 856056002136 |
|---|---|
| Manufacturer | GPS |
| Manufacturer Part Number | GPS-1308PC |
| Airline Approved | Yes |
| Color | Black |
| Dimension | 13" x 8" x 2" |
| Finish Style | 2-PISTOL |
| Floatable | 1-2 Handguns |
| For Scoped Firearm | No |
| Guns Held | 1-2 Handguns |
| Hardware | Zipper |
| Height | 3.4500 |
| Length | 12" |
| Lockable | Yes |
| Material | NYLON |
| Other Features | BOTH SIDE POCKETS LAY FLAT |
| Padding | 13" x 8" x 2" |
| Pressurized | No |
| Product Type | Pistol Case |
| Proofs | Yes |
| Shipping Weight | 0.77 |
| Size | Up To 2 Pistols |
| Style | Double Action Only |
| Subcategory | Pistol Cases |
| Weight | 0.77 |
| Width | 11.9500 |
Sale!
GPS DOUBLE PISTOL CASE BLACK
Original price was: $39.99.$29.99Current price is: $29.99.
Availability: In stock





Reviews
There are no reviews yet.