| UPC | 643477867662 |
|---|---|
| Manufacturer | GForce Arms |
| Manufacturer Part Number | GFONE1228RB |
| Weight | 0.0 |
| Shipping Weight | 0.0 |
| Sights | HIVIZ |
| Grip Type | Retro |
| Illuminated Reticle | False |
| Overall Length | 50" |
| Scope Cover Included | False |
| Finish Type | Applied Finish |
| Sights Type | Fixed Sights |
| Product Type | Shotgun |
| Grip Material | Camo Stock Retro |
| Drilled and Tapped | False |
| Finish | Black |
| Choke Type | Crio (C, IC, M, IM, F) |
| Chamber Size | 3" Chamber |
| Action | Semi-Auto |
| Additional Feature 1 | Sling Studs |
| Additional Feature 2 | Mag Tube Extension Incl. |
| Adjustable Objective | False |
| Barrel Length | 28" |
| Caliber/Gauge | 12 Gauge |
| canDropship | True |
| Capacity | 3 + 1 |
Sale!

GFORCE ARMS GF ONE 12/28 RETRO/BLK 3+1
Original price was: $657.00.$528.99Current price is: $528.99.
Out of stock





Reviews
There are no reviews yet.