| UPC | 817953020166 |
|---|---|
| Manufacturer | Geissele Automatics |
| Manufacturer Part Number | 05-404B |
| Color | Black |
| Elevation | 0 MOA |
| Finish | Anodized |
| Gun Type | AR Platform |
| Length | 5.300" |
| Material | 7075-T6 Aluminum |
| Model | Super Precision |
| Mount Type | Picatinny Rail |
| Pieces | 1 |
| Product Type | Mount |
| Rings Included | Yes |
| Scope Tube Diameter | 30mm |
| Size | 30mm |
| Style | PICATINNY |
| Subcategory | Rings |
GEISSELE SUPER PRECISION 30MM BLK
$335.00
Availability: In stock






Reviews
There are no reviews yet.