| UPC | 817953022078 |
|---|---|
| Manufacturer | Geissele Automatics |
| Manufacturer Part Number | 05-329S |
| Color | Desert Tan |
| Elevation | 0 MOA |
| Finish | Anodized |
| Fit | Vortex 1-6X |
| Length | 5.39" |
| Material | Aluminum |
| Model | Super Precision |
| Mount Type | Picatinny Rail |
| Pieces | 1 |
| Product Type | Mount |
| Rings Included | Yes |
| Scope Tube Diameter | 30mm |
| Size | 30mm |
| Style | Picatinny Rail |
| Subcategory | Rings |
GEISSELE SPR PRECISION FOR VORTEX DDC
$360.00
Availability: In stock






Reviews
There are no reviews yet.