| UPC | 741566907845 |
|---|---|
| Manufacturer | European American Armory / EAA Corp |
| Manufacturer Part Number | 391084 |
| Adjustable Objective | False |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Barrel Length | 4.9" |
| canDropship | True |
| Scope Cover Included | False |
| Weight | 2.15 lbs. |
| Product Type | Semi-Auto Pistol |
| Grip Material | Steel Frame Black Polymer Steel Frame |
| Sights Type | Adjustable Sights |
| Sights | RS: Adjustable FS: Fixed |
| Shipping Weight | 0.0 |
| Overall Length | 8.6" |
| Capacity | 18 + 1 |
| Number of Magazines | 1 18 rd. |
| Illuminated Reticle | False |
| Grip Type | Synthetic |
| Frame | Steel Frame |
| Finish Type | Applied Finish |
| Finish | Smoke |
| Drilled and Tapped | False |
| Action | Single Action |
| Additional Feature 1 | Beretta 92 Style |
| Additional Feature 2 | Accessory Rail |
Sale!
EAA CORP REGARD MC 9MM SMOKE 4.9″ 18+1
Original price was: $780.00.$664.99Current price is: $664.99.
Out of stock






Reviews
There are no reviews yet.