| UPC | 792695361411 |
|---|---|
| Manufacturer | DeSantis |
| Manufacturer Part Number | 189NJ9QZ0 |
| Ambidextrous | Yes |
| Application | REVOLVERS 3-4" BARRELS |
| Belt Size | 1.75" |
| Color | NATURAL |
| Dimension | 2.10 X 8.05 X 11.00 |
| Fit | Heritage Rough Rider |
| Hand | Ambidextrous |
| Height | 2.1000 |
| Left Hand | No |
| Length | 11 |
| Material | Leather |
| Model | 189 |
| Mount Type | Belt |
| Other Features | BELTS 1 3/4" WIDE |
| Product Type | Outside Waistband Holster |
| Right Hand | No |
| Subcategory | Holsters |
| Width | 8.0500 |
Sale!

DESANTIS WILD HOG RUG WRNGLR AMBI TN
Original price was: $69.99.$45.99Current price is: $45.99.
Availability: In stock



Reviews
There are no reviews yet.