| UPC | 648018045837 |
|---|---|
| Manufacturer | BLACKHAWK |
| Manufacturer Part Number | 40AM05BK |
| Ambidextrous | Yes |
| Application | LARGE AUTOS 3.5"-4.5" BARREL |
| Barrel Length | 3.75"-4.5" |
| Belt Size | 1.50-1.75" |
| Color | Black |
| Compartments | 2 |
| Dimension | 2.25 X 5.65 X 11.55 |
| Finish | Textured |
| Fit | Large Auto |
| Gun Type | Pistol |
| Hand | Ambidextrous |
| Height | 2.2500 |
| Left Hand | No |
| Length | 11.5500 |
| Material | NYLON |
| Model | Magazine |
| Mount Type | Belt Clip |
| Product Type | Outside Waistband Holster |
| Right Hand | No |
| Size | #05 |
| Subcategory | Holsters |
| Width | 5.6500 |
BH AMBI HLSTR W/MAG SZ 5 BLK
$69.99
Out of stock







Reviews
There are no reviews yet.