| UPC | 013527177438 |
|---|---|
| Manufacturer | Bianchi |
| Manufacturer Part Number | 17743 |
| Barrel Length | 4" |
| Belt Size | 1.75" |
| Color | Black |
| Compartments | 1 |
| Description | T-Snap |
| Finish | Textured |
| Fit | Medium/Large Frame Revolver |
| Gun Type | Revolver |
| Hand | Right Hand |
| Material | AccuMold |
| Model | 7001 |
| Mount Type | Belt Slide |
| Other Firearms Fit | S&W 19/586 & Similar K/L Frame 4" |
| Product Type | Outside Waistband Holster |
| Size | 04 |
| Subcategory | Holsters |
Sale!
BIANCHI #7001 4″ MD/LG REV
Original price was: $64.00.$51.20Current price is: $51.20.
Availability: In stock







Reviews
There are no reviews yet.