| UPC | 850071011104 |
|---|---|
| Manufacturer | Armscor/Rock Island Armory |
| Manufacturer Part Number | VRF-14L |
| Number of Magazines | 1 5 rd. |
| Overall Length | 40" |
| Scope Cover Included | False |
| Weight | 0.0 |
| Shipping Weight | 0.0 |
| Action | Semi-Auto |
| Adjustable Objective | False |
| Barrel Length | 20" |
| Caliber/Gauge | 12 Gauge |
| canDropship | True |
| Capacity | 5 + 1 |
| Chamber Size | 3" Chamber |
| Drilled and Tapped | False |
| Finish | Black |
| Finish Type | Black |
| Grip Type | Black Synthetic |
| Illuminated Reticle | False |
| Sights | Flip Up Front and Rear |
| Sights Type | Adjustable Sights |
| Grip Material | Tactical Stock Black Synthetic |
| Product Type | Shotgun |
Sale!

ROCK ISLAND ARMORY VRF-14L 12/20 BLACK 5+1
Original price was: $358.00.$301.99Current price is: $301.99.
Out of stock






Reviews
There are no reviews yet.