| UPC | 669278151427 |
|---|---|
| Manufacturer | Kimber |
| Manufacturer Part Number | 1500142A |
| Product Type | Magazine |
| Subcategory | Pistol Magazines |
| Fit | Kimber KDS9c |
| Finish | Matte |
| Color | Black |
| Capacity | 15 |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Weight | .2 lbs |
| Shipping Weight | 0.2 |
| Scope Cover Included | No |
| Package Width | 1.6 |
| Package Length | 5.0 |
| Package Height | 1.0 |
| Illuminated Reticle | No |
| Finish Type | Black |
| Drilled and Tapped | No |
| Adjustable Objective | No |
Sale!
MAG KIMBER 9MM 15RD FOR KDS9C BLK
Original price was: $50.00.$34.99Current price is: $34.99.
Availability: In stock






Reviews
There are no reviews yet.